Доларові облігації України 31 березня впали до найнижчого рівня за чотири місяці після того, як президент США Дональд Трамп розкритикував російського колегу володимира путіна, послабивши очікування швидкої угоди про припинення вогню.
Про це пише Вloomberg.
За даними агентства, облігації України показали найгірші результати в індексах з фіксованим доходом ринків, що розвиваються. Ціна доларової облігації суверена з погашенням у 2034 році впала майже на 2 центи до рівня нижче 53 центів за долар. Минулого місяця борг торгувався за ціною понад 61 цент на тлі оптимізму щодо того, що Трамп зможе швидко вирішити конфлікт.
Трамп заявив, що він "дуже злий" на путіна, який не підписав мирну угоду, яку підтримує США та Україна, пригрозивши ввести "вторинні мита" для покупців нафти рф, якщо російський лідер відмовиться від запропонованого припинення вогню.
"Схоже, це результат поєднання кількох факторів: люди йдуть на високий ризик через невизначену глобальну обстановку, а також, можливо, більш реалістичну оцінку перспектив мирної угоди", — пояснив Тімоті Еш, старший суверенний стратег з ринків, що розвиваються в RBC Bluebay.
Ціна облігацій України різко зросла після перемоги Трампа на виборах на тлі очікувань, що лідер США швидко покладе край конфлікту. Однак оптимізм щодо цього пішов на спад на початку лютого, оскільки інвестори запитують, яку мирну угоду Україна в кінцевому підсумку отримає. Їх також цікавить, чи продовжить країна отримувати допомогу від США.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023